O firmie

OMEGA BROKER to zespół ekspertów posiadających długoletnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowo-bankowej.

Naszą specjalnością jest budowanie ubezpieczeniowych modeli biznesowych z dużymi Partnerami (B2B2C) oraz szukanie niesztampowych i nietypowych produktów ubezpieczeniowych.

Zarząd:

Leszek Gierada – Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ukończył także Podyplomowe Studia w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie.

Menedżer wysokiego szczebla głównie sektora ubezpieczeniowego, zarządzający sprzedażą i rozwojem biznesu. Ekspert w zakresie uruchamiania nowych przedsięwzięć biznesowych i zarządzania kanałami dystrybucji, posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pełnieniu strategicznych funkcji na wysokich szczeblach managerskich.

Od 1993 roku związany z sektorem ubezpieczeniowym. Pracował między innymi w Towarzystwie Ubezpieczeń Warta S.A. na stanowisku Doradcy Prezesa Zarządu oraz Prezesa Zarządu Warta Travel., był Dyrektorem Departamentu w Towarzystwie Ubezpieczeń STU S,A (obecnie Inter Risk), pełnił funkcję Dyrektora Departamentu w TU Gerling Polska S.A. a także pracował jako Wiceprezes Zarządów Towarzystwa Ubezpieczeń Signal Iduna Polska oraz Signal Iduna Polska Życie, ostatnio był zatrudniony jako Wiceprezes Zarządu April Polska Service Sp. z o.o.

Doświadczony lider innowacyjnych projektów, w tym projektów z zakresu ochrony prawnej. Posiada długoletnie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i kreowaniu rozwoju podwładnych, projektujący efektywne struktury organizacyjne.

Jarosław Panasiuk – Prokurent

Absolwent Wyższej Szkoły Administracji i Prawa w Lublinie, studiów podyplomowych z zakresu mediacji sądowej na Uniwersytecie w Białymstoku, absolwent Akademii Pedagogicznej.

Sposób działania: Niepoprawny optymista, który za wszelką cenę szuka rozwiązania oraz kompromisu.

Cel zawodowy: dostarczenie usługi prawnika do jak największej grupy społeczeństwa, przełamanie stereotypu drogiego i niedostępnego prawnika. Przeżyć życie z jedną żoną oraz w gronie dobrych ludzi.